LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Labyrinth: The Paths of Destiny powraca z II edycją

Gra Labyrinth: The Paths of Destiny została przez nas - podobnie jak i Czytelników - wysoko oceniona, z radością więc należy przyjąć informację o przygotowywaniu jej II edycji, w której możemy oczekiwać m.in. zmian mechanicznych i w zbalansowaniu postaci, czego efektem jest ulepszony tryb 2-osobowy, czy bardziej dynamiczna rozgrywka dostosowana to większej ilości postaci.

W II edycji znajdziemy również sporo nowych elementów, jak pułapki, karty zdarzeń zmieniających reguły gry, przedmioty dodające dodatkowe moce, czy nowe i ulepszone postacie.

Dużym atutem gry pozostanie plansza, którą gracze mogą budować podczas rozgrywki. Dzięki niezliczonym kombinacjom układania kafelków z korytarzami każda rozgrywka ma być bardzo dynamiczna i za każdym razem inna.

II edycja będzie wyróżniać się wedle zapewnień twórców nie tylko nowymi, wysokiej jakości elementami, ale także nowymi grafikami pudełka, postaci, czy innych elementów. Sama plansza zostanie na nowo zbudowana graficznie od podstaw.

Jest to gra przygodowa, która ma przypaść do gustu zróżnicowanym graczom. Gracze początkujący docenią prostotę rozgrywki, zaawansowani natomiast znajdą wiele elementów strategii, które można wykorzystać podczas drogi do wygranej.

Zmiany względem I edycji:

- zupełnie nowe grafiki
- nowe pułapki
- 6 nowych postaci (docelowo 14), reszta ulepszona + nowe zdolności
- przedmioty, które dodają dodatkowe zdolności
- karty zdarzeń, które zmieniają zasady gry
- wydanie wielojęzyczne
- ulepszony tryb 2-osobowy
- większa dynamika rozgrywki

Podano także datę premiery określoną na dzień 16 października br.

Warto też dodać, że patronat medialny nad produkcją Let's Play Games objął Sztab VVeteranów.


Klemens
2014-06-06 07:59:54