LOGOWANIE
Zarejestruj sie

LOTTO Ekstraklasa dostępna w grze Football Manager 2017

Firma Cenega poinformowała, że w grze Football Manager 2017 zadebiutuje polska liga LOTTO Ekstraklasa.

Będzie to pierwsza tego typu okazja w historii cyklu.

„To efekt pracy wielu zaangażowanych w ten proces osób. Mamy nadzieję, że dzięki naszej obecności popularność tej gry wśród fanów polskiej piłki nożnej wzrośnie jeszcze bardziej. Cieszy nas bardzo także samo zainteresowanie naszą obecnością ze strony firmy SEGA. Jest to wynik realizacji naszej strategii budowania marki rozgrywek, poprzez podejmowanie szeregu spójnych działań we właściwym kierunku” – stwierdził Marcin Mikucki, Dyrektor ds. Marketingu i Sprzedaży w spółce Ekstraklasa SA.

Oczywiście oprócz polskiej ligi, a co za tym idzie zawodników w niej grających oraz osób ze sztabu szkoleniowego, Football Manager 2017 zaoferuje też dostęp do wielu, wielu innych klubów z całego świata. Zaktualizowana baza obejmować ma przeszło pół miliona nazwisk i 2,5 tysiąca drużyn.

Premiera Football Manager 2017 odbędzie się 4 listopada bieżącego roku. Gra dostępna będzie w Polsce w rodzimej i angielskiej wersji językowej. Do wszystkich zamówień, nie tylko przedpremierowych, dodawana jest gra Football Manager Touch 2017, czyli taka bardziej przystępna wersja produkcji, skupiająca się na transferach i taktyce, dostępna nie tylko na PC-tach, ale także na urządzeniach mobilnych (iOS i Android).

Źródło:
"Góral" - GRY-OnLine


Klemens
2016-10-27 17:57:37