LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Krótki gameplay i nowe szczegóły o Uprising44

Czego możemy spodziewać się po Uprising 44, debiutanckiej produkcji studia DMD Enterprise? Odpowiedzi na to pytanie udzielili goście programu Poziom 2.0.

Uprising 44 nie przedstawi nam przebiegu Powstania Warszawskiego – zapewnia Konrad Rawiński z Cenegi. Otrzymamy jedynie możliwość uczestnictwa w tym historycznym momencie, ale gry nie należy traktować jako encyklopedii – wyjaśnia Michał Dziwniel z DMD Enterprise, które pracuje nad wspomnianą produkcją. Na pierwszym miejscu stawiana jest rozrywka – oczywiście w grze nie zabraknie wiedzy historycznej, ale nie należy jej traktować jako encyklopedię.

Obaj panowie byli przed kilkoma dniami gośćmi programu Poziom 2.0 emitowanego na drugim kanale TVP. Zapis wywiadu znajdziecie na oficjalnej stronie stacji – zaczyna się on w 49 minucie. Podczas rozmowy na ekranie możemy zobaczyć kilka ujęć z rozgrywki, jak również grafiki koncepcyjne. Warto dodać, że autorzy Uprising 44 konsultują się z historykami.

Uprising 44 ukaże się w drugim kwartale przyszłego roku na PC (oprócz wersji pudełkowej gra będzie dostępna na Steamie) oraz Xboksa 360.

Źródło:
Adam "Harpen" Berlik - gram.pl


Klemens
2011-12-21 20:13:08