LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Kooperacja tematem najnowszego gameplayu z RTS-a Conan Unconquered

FunCom upubliczniło w sieci niemal 20-minutowy zapis rozgrywki z nadchodzącej strategii studia PetroglyphConan Unconquered.

Tym razem twórcy zaprezentowali jeden z najważniejszych elementów nadchodzącego RTS-a, czyli sieciową kooperację dla dwóch graczy, którzy łączą siły, by wznieść niemożliwą do zdobycia twierdzę i nieustannie odpierają ataki oponentów. Na potrzeby nagrania te role objęli projektant gry Renato Orellana i menedżer społeczności w FunCom Erik Vaaler, a uświetniony ich komentarzem gameplay znajdziecie poniżej.Przypomnijmy, że Conan Unconquered to strategia czasu rzeczywistego z elementami tower defence, w której zajmujemy się rozbudową bazy, stawianiem licznych umocnień i gromadzeniem wojsk, co pozwoli naszej fortecy przetrwać kolejne fale nacierających na nią oponentów. Całość została zaprojektowana z myślą o rozgrywce dla pojedynczego gracza, ale z powodzeniem może być realizowana także w sieciowej kooperacji. Pomiędzy atakami możemy wysyłać ekspedycje do rozmaitych zakątków mapy, by zdobywać dodatkowe surowce, premie czy wsparcie bogów.

Conan Unconquered zadebiutuje 30 maja na komputerach osobistych. Twórcy wciąż nie podali sugerowanych konfiguracji sprzętowych, ale na pewno poznamy je w nadchodzących tygodniach.

Źródło:
"LM" - gram.pl


Klemens
2019-05-01 14:06:22