LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Konkurs wypasiony jak sama ciężarówa!

Firma FonoGAME ogłosiła konkurs dla wszystkich miłośników swego produktu Euro Truck Simulator: International.

FonoGAME ogłasza mega konkurs na najlepsze modyfikacje do gier Euro Truck Simulator, German Truck Simulator lub UK Truck Simulator.

Poszukujemy najbardziej twórczych, oryginalnych i ciekawych pomysłów. Jeśli tworzysz nowe mapy, naczepy, ciągniki, skiny, interiory, dźwięki lub cokolwiek ciekawego a związanego z tymi grami to nadsyłaj swoje prace na płycie CD/DVD do nas, na adres:

FonoGAME s.c.
ul Kustronia 11/5
43-316 Bielsko-Biała
(z dopiskiem "KONKURS ETS")

lub przesyłaj linki do pobrania prac z internetu na adres e-mailowy konkurs@fonografika.pl

Informujemy że wszyscy którzy prześlą do nas prace drogą internetową, muszą również wysłać pocztą podpisane oświadczenia, zawarte w regulaminie konkursu.

Spośród wszystkich nadesłanych prac wybierzemy grupę, która trafi do specjalnego wydania gry Euro Truck Simulator wraz ze wszystkimi oficjalnymi dodatkami.

Ponadto z tej grupy wyłonimy pięć najlepszych prac, które otrzymają następujące nagrody:

Nagroda główna dla najlepszej mapy/modyfikacji to 1000 PLN i plakat z gry Euro Truck Simulator/German Truck Simulator z podpisami twórców!

Druga nagroda – sprzęt komputerowy i plakat z gry Euro Truck Simulator/German Truck Simulator z podpisami twórców

Trzecia nagroda – dwie gry firmy FonoGAME i plakat z gry Euro Truck Simulator/German Truck Simulator z podpisami twórców

Czwarta nagroda – gra firmy FonoGAME i plakat z gry Euro Truck Simulator/German Truck Simulator z podpisami twórców

Piąta nagroda - plakat z gry Euro Truck Simulator/German Truck Simulator z podpisami twórców

Wszystkich zainteresowanych odsyłamy do obowiązkowego zapoznania się z REGULAMINEM konkursu, w którym zawarte są wszelkie wymogi jakie musi spełniać Wasza modyfikacja aby została uznana w konkursie. Ponadto oświadczenia jakie musicie wypełnić Wy, lub Wasi rodzice jeśli nie macie ukończonych 18 lat, a chcielibyście nam zaprezentować swoje dokonania.

Konkurs trwa do 18.02.2011 więc do dzieła!!!Klemens
2011-01-20 08:56:37