LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Kolejny film z rozgrywki w Starcraft II w sieci

Jeśli interesuje Cię, jak będzie wyglądać konfrontacja Zergów z Protossami w drugiej odsłonie gry StarCraft, w końcu możesz zaspokoić swą ciekawość.

Oficjalna strona nadchodzącej kontynuacji jednej z najlepszych gier z gatunku RTS – Starcraft – od pewnego czasu oferuje fanom „raporty bitewne” – Battle Reports, czyli rzut oka na to, jak prezentuje się rozgrywka w trybie mutliplayer. W walkach toczonych 1-na-1 mogliśmy oglądać starcia Zergów z Terranami oraz Protossów z Terranami – teraz przyszedł czas na konfrontację Zergów i Protossów.

Co prawda wspomniany odcinek nie znajduje się jeszcze na stronie gry, jednak relację z rozgrywki można znaleźć przykładowo na serwisie YouTube (część 1, część 2) – wygląda na to, że film wyciekł do sieci zanim zagościł na witrynie Starcraft II, aczkolwiek datowany jest na 19 czerwca, więc z czystym sumieniem można go oglądać.

Zaprezentowane w nim starcie trwa około 17 minut, podczas których mamy okazję zobaczyć kilka „mocnych stron” jednostek obu nacji, a także kilka naprawdę ciekawych zwrotów akcji i sprytnych posunięć obu graczy. Zapraszam do oglądania, jednocześnie przypominając, iż premierę pierwszej części planowanej trylogii - Terrans: Wings of Liberty ustalono na końcówkę tego roku. Wielkimi krokami zbliża się też beta test Starcrafta II, który co prawda nie ma jeszcze ustalonej daty, aczkolwiek wszystko wskazuje na to, że już po tym weekendzie Blizzard rozpocznie wydawanie kluczy do niej.

Źródło:
Maciej "Elrond" Myrcha - GRY-OnLine


Klemens
2009-06-20 12:19:12