LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Kolejne premiery wyjątkowych tytułów w serii Premium Games

Cenega opublikowała komunikat poświęcony nowym grom w serii Premium Games.

CENEGA z przyjemnością informuje, że seria Premium Games zostanie wzbogacona o cztery nowe, doskonałe tytuły. 20 czerwca trafią do sklepów wyjątkowe wydania: Batman: Arkham Origins, Company of Heroes 2, Risen 2: Mroczne Wody Złota Edycja oraz Saints Row IV. Gry dostępne są w polskich wersjach językowych.

Batman: Arkham Origins

Batman: Arkham Origins cofa fabułę gry o kilka lat przed wydarzenia znane z wielokrotnie nagradzanych Batman: Arkham Asylum i Batman: Arkham City, a także znacznie rozszerza świat gry. Akcja rozgrywa się w mieście, w którym nie doszło jeszcze do kulminacyjnego wzrostu przestępczości. Młody, nieukształtowany jeszcze Batman staje u progu kariery pogromcy kryminalistów, która ostatecznie zdefiniuje go jako Mrocznego Rycerza. W czasie postępu gry bohater po raz pierwszy spotka wiele ważnych postaci, z którymi zawiąże decydujące relacje…

Company of Heroes 2

W grze Company of Heroes 2 przeniesiesz się na zaśnieżony front wschodni i w krytycznym momencie przejmiesz dowodzenie nad Armią Czerwoną. Jest rok 1941, Niemcy rozpoczynają operację „Barbarossa”, której celem jest podbicie Związku Radzieckiego. To początki najbardziej wyniszczającego konflikt II wojny światowej. Wcielisz się w dowódcę wojsk radzieckich – odeprzesz inwazję hitlerowców i uwolnisz Mateczkę Rosję! Tytuł ten cieszy się podobnym uznaniem w serwisie Metacritic.com ze średnim wynikiem 93% w oparciu o 55 recenzji.

Risen 2: Mroczne Wody Złota Edycja

Risen 2, następca świetnie przyjętego przez graczy i ocenionego w mediach Risen, jest klasyczną grą RPG opracowaną przez Piranha Bytes - twórców serii Gothic. Będąc właścicielem okrętu, gracz podróżuje między rozsianymi po oceanie wyspami, spotykając w trakcie przygody kilka frakcji, do których może dołączyć. Od jego wyborów zależeć będzie los statku i załogi, a w miarę rozwoju fabuły - także całej krainy. Gra w gwiazdorskiej obsadzie polskiej wersji językowej: Adam "Nergal" Darski, Mirosław Zbrojewicz, Jarosław Boberek, Jacek Mikołajczak, Jacek Kopczyński. Złota edycja zawiera dodatkowo wszystkie trzy dodatki do Risen 2: tajemniczą Świątynię Powietrza, niedostępną Wyspę Skarbów, oraz szykowne Ubranie Pirata.

Saints Row IV

Ekipa Świętych znów stanęła w świetle jupiterów. Tym razem nie w roli groźnych przestępców, ale…patriotów. Wykorzystując swoje 15 minut, lider gangu wystartował w wyborach prezydenckich, wygrywając je w cuglach. Mimo wyeliminowania w krótkim czasie światowego głodu, zakończenia kryzysu ekonomicznego oraz wprowadzenia tańca na rurze do grona dyscyplin olimpijskich, Świętym nie dane jest spocząć na laurach. W mroku nocy czai się potężny, nieznany wróg – wojownicze imperium przybyszy z kosmosu – Zinów – pod wodzą wyrachowanego Zinyak’a. Kosmici atakują Waszyngton i porywają prezydenta wraz z całym gabinetem, by w wirtualnych celach złamać ich opór i zmienić w bezwolne marionetki. Nie wiedzieli, że zamiast tłustych polityków zabrali na swój pokład najgroźniejszą ekipę tej planety…Klemens
2014-06-09 17:17:24