LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Kolejna pozycja u Nicolas Games

Firma Nicolas Games poinformowała, że w jej planie wydawniczym znalazła się gra strategiczna Drop Team.
DropTeam™ to taktyczna symulacja naziemnych starć sił pancernych w odległej przyszłości. Gracze walczą o kontrolę nad...

Firma Nicolas Games poinformowała, że w jej planie wydawniczym znalazła się gra strategiczna Drop Team.

DropTeam™ to taktyczna symulacja naziemnych starć sił pancernych w odległej przyszłości. Gracze walczą o kontrolę nad istotnymi miejscami na wielu planetach, których część jest pełna życia jak Ziemia, inne są radioaktywnymi pustyniami. Za pomocą okrętów desantowych gracze dostarczają na planety pojazdy bojowe i inne maszyny, takie jak czujniki, miny i automatyczne wieżyczki. Dowodzą wieloma typami pojazdów opancerzonych, koordynując działania swojego zespołu, w tym SI, innych graczy, artylerię i inne jednostki. Rozległe egzotyczne mapy są renderowane w czasie rzeczywistym, odwzorowanie fizyki i balistyki stoi na najwyższym poziomie. W grze nie ma „punktów zdrowia”, sztucznie ograniczonej widoczności, nierealnie krótkiego zasięgu broni, ani innych uproszczeń typowych dla wielu gier s-f. DropTeam™ można rozgrywać w sieci na publicznym serwerze dla 16 graczy, można grać lokalnie nawet we dwójkę, oraz w trybie jednego gracza w zmaganiach z komputerowymi przeciwnikami.
Akcja gry toczy się w najbardziej oddalonych i odludnych zakątkach znanej galaktyki, w regionie kosmosu określanym jako „Pierścień”. W Pierścieniu jest niewiele działających osiedli, ale znajdują się one poza strefą wpływów Ententy Mu Are. Ententa była największą organizacją centralną ludzkości, obejmującą setki światów. Pierścień został zasiedlony i rozkwitł dzięki tym, którzy oddzielili się od Ententy. Jednak floty i marines Mu Arae podjęli siłową próbę „ponownej integracji” światów Pierścienia, co doprowadziło do setek lat wojny, która w większości zniszczyła osiedla na planetach Pierścienia.

 • Świat z bogatym zapleczem historycznym i fabularnym.
 • Realistyczny system walki odzwierciedlający penetrację pancerza, różne rodzaje amunicji i szczegółowe uszkodzenia wnętrza pojazdów.
 • Olbrzymie, szczegółowe i zróżnicowane mapy innych planet, z dokładnie odwzorowaną grawitacją i gęstością atmosfery, radykalnie zmieniającymi sytuację taktyczną.
 • Mapy o wielkości nawet do 1000 kilometrów kwadratowych!
 • Zróżnicowane ukształtowanie terenu, od niewielkich grani po wzgórza i olbrzymie góry.
 • Deformowany teren, pojazdy inżynieryjne mogą kopać okopy w czasie rzeczywistym, wybuchy tworzą leje, drzewa padają pod ogniem artylerii.
 • Dynamiczne efekty otoczenia obejmują niszczenie budynków, eksplozje i wywracanie się pojazdów.
 • DropTeam™ składa się z 20 scenariuszy oraz 10 misji w kampanii dla jednego gracza. Nowe scenariusze można pobrać z sieci, można też tworzyć własne bitwy i udostępniać je innym graczom.

  Więcej informacji o Drop Team podamy już wkrótce.


  Informacja prasowa Nicolas Games
  2006-06-23 14:12:10