LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Klon Animal Crossing trafi na PC - oto Hokko Life

Hokko Life, czyli klon jednej z ekskluzywnych serii gier Nintendo, trafi na komputery osobiste poprzez platformę Steam w 2020 roku.

Kojarzycie serię gier Animal Crossing? To tytuły ekskluzywne na konsole Nintendo, w których gracze wcielają się w mieszkańca wioski zamieszkałej przez antropomorficzne zwierzęta. Podejmują się tam różnych prac, poznają inne postacie czy też po prostu eksplorują okolicę.

Najnowsza odsłona cyklu - New Horizons – trafi wyłącznie na Nintendo Switch 20 marca 2020 roku. Fani tego typu produkcji, którzy nie posiadają japońskiej konsoli, mają jednak szczęście, bowiem na komputerach osobistych jeszcze w tym roku pojawi się klon Animal Crossing - Hokko Life. Dokładna data premiery nie została podana, ale tytuł możecie już teraz dodać do listy życzeń na platformie Steam. Warto przypomnieć, że to nie pierwsza gra, która czerpie inspiracje z produkcji Nintendo. Ostatnio Steama podbił Temtem, czyli klon serii Pokemon.

W Hokko Life trafimy do tytułowego miasteczka, w którym będziemy mogli m.in. budować domy (nie tylko dla siebie), tworzyć własne projekty mebli i ubrań czy też zbierać potrzebne surowce. Wśród atrakcji zajmujących czas znajdzie się również łowienie ryb oraz zbieranie owadów.

Źródło:
"Froozyy" - GRY-OnLine


Klemens
2020-02-11 09:42:27