LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Kingdom Come: Deliverance na nowym gameplayu. Gra nie otrzyma przepustki sezonowej

Od premiery Kingdom Come: Deliverance dzieli nas już niecały miesiąc, więc odpowiedzialne za ten projekt studio Warhorse regularnie dzieli się nowymi informacjami i materiałami wideo.

Najnowszym filmikiem jest trwający piętnaście minut zapis rozgrywki opatrzony komentarzem twórców.Materiał jest ciekawy, gdyż pokazuje szerokie spektrum aktywności, którymi będziemy się zajmować podczas rozgrywki. Możemy obejrzeć m.in. walkę, skradanie się, rozwój postaci, targowanie się, konny pościg oraz minigry. Filmik pozwala także zobaczyć symulację żyjącego świata, tryb szybkiej podróży z losowymi spotkaniami, kradzieże kieszonkowe oraz włamywanie się do domów. W sumie wszystko to daje całkiem niezłe pojęcie o tym, co zaoferuje ten tytuł.

Warhorse Studios podzieliło się również kilkoma nowymi informacjami na temat gry. W komentarzach na YouTube pod wspomnianym wyżej filmikiem twórcy zapewnili, że Kingdom Come: Deliverance nie wykorzysta antypirackich zabezpieczeń Denuvo.

Ponadto autorzy poinformowali na Twitterze, że gra nie otrzyma żadnej przepustki sezonowej. Nie wiemy jednak, czy oznacza to, że Kingdom Come: Deliverance nie dostanie jakichkolwiek DLC, czy też będą one po prostu dostępne za darmo w aktualizacjach.

Źródło:
"Adrian Werner" - GRY-OnLine


Klemens
2018-01-25 19:01:56