LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Kingdom Come: Deliverance i Surviving Mars w nowym Humble Monthly

Ruszyła sprzedaż kolejnej edycji Humble Monthly. Zgodnie z tradycją ujawniono pierwsze tytuły, które wchodzą w skład paczki na ten miesiąc – Kingdom Come: Deliverance oraz Surviving Mars.

Kingdom Come: Deliverance to gra RPG, która zadebiutowała na rynku 13 lutego 2018 roku na konsolach PlayStation 4 i Xbox One oraz komputerach osobistych. Ten osadzony w realiach średniowiecznych Czech tytuł opowiada o losach Henryka – syna kowala z niewielkiej wsi. Po utracie wszystkiego co posiadał, trafia on na służbę wojskową i zostaje wciągnięty w konflikt o czeską koronę. Produkcja spotkała się z pozytywnym odbiorem – średnia ocen wersji na PC w serwisie Metacritic wynosi obecnie 76%.

Natomiast Surviving Mars należy do gatunku strategii ekonomicznych typu city builder. Tytuł pozwala nam na wcielenie się w kolonizatora i stworzenie własnej, sprawnie funkcjonującej osady na Marsie. Produkcja zadebiutowała na rynku 15 marca 2018 roku na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One i PS4. Gra spotkała się z dobrymi opiniami ze strony recenzentów. W serwisie Metacritic średnia ocen wersji na PC wynosi 76%.

Źródło:
"aadamus" - GRY-OnLine


Klemens
2019-07-05 22:39:33