LOGOWANIE
Zarejestruj sie

King’s Bounty: Legenda! Znamy już datę premiery!

Firma Cenega Poland ma zaszczyt ogłosić, że znana jest data premiery King’s Bounty: Legenda. Ta wyczekiwana przez wszystkich gra zostanie w Polsce wydana 24 października 2008!

King’s Bounty: Legenda to niesamowicie rozbudowany tytuł, w którym w unikalny sposób połączono ze sobą wiele różnych gatunków gier. Na pierwszy plan wysuwają się jednak elementy strategiczne i cRPG tworząc jedyną w swoim rodzaju rozgrywkę. Zarówno fani turowych rozgrywek jak i RPG znajdą tu coś dla siebie!
Zabawa w grze podzielona została na dwa różne tryby. Zwiedzanie świata odbywa się w czasie rzeczywistym, natomiast bitwy toczą się w systemie turowym na planszy podzielonej na kilkadziesiąt heksów.

Świat w King’s Bounty: Legenda jest niesamowicie dopracowany graficznie i jednocześnie bardzo rozległy. Gracz ma możliwość eksplorowania mapy na kilku płaszczyznach, oprócz powierzchni może również zwiedzać np. rozległe lochy.

- Doskonały system prowadzenia rozgrywki; zwiedzaj krainę w realnym czasie i tocz turowe bitwy na planszach podzielonych na heksy!
- Wkrocz do baśniowej krainy Endorii i zostań jej największym bohaterem.
- Zwiedzaj ogromne lokacje i eksploruj mapy na różnych płaszczyznach.
- Wspaniała grafika utrzymana w baśniowym stylu.
- Przemieszczaj się dowolnie po krainie Endorii i korzystaj z niespotykanej dotąd swobody w działaniu


Tigikamil
2008-10-03 13:06:20