LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Kampania Mortal Empires w serii Total War: Warhammer z datą premiery

Studio Creative Assembly ujawniło datę premiery kampanii, która połączy udostępnione w grach Total War: Warhammer i Total War: Warhammer II światy w jedną mapę.

Kampania Mortal Empires trafi na serwery już w przyszłym tygodniu – 26 października. Jednocześnie odpowiedzialne za produkcję gry studio udostępniło w sieci załączony powyżej zwiastun wspomnianego DLC. Przypomnijmy, że w ramach Mortal Empires do walki stanie 35 różnych frakcji, które postarają się zdominować teren obejmujący Stary i Nowy Świat. Jednocześnie warto zaznaczyć, że mapy dostępne w obu odsłonach serii nie zostały przeniesione bezpośrednio do nowego trybu, więc po optymalizacji ich wygląd może się nieznacznie różnić. DLC Mortal Empires będzie dostępne bezpłatnie dla wszystkich posiadaczy gier Total War: Warhammer i Total War: Warhammer II.

Total War: Warhammer zadebiutowało w maju 2016 roku. Po 15 miesiącach od wydania pierwowzoru na rynku pojawiła się druga odsłona serii — Total War: Warhammer II. Obie produkcje powstały z myślą o komputerach osobistych.

Źródło:
"LM" - gram.pl


Klemens
2017-10-21 10:53:57