LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Jurassic World: Evolution - nowy zwiastun oraz informacje

Podczas konwentu Frontier Expo 2017 pokazano nowy zwiastun Jurassic World: Evolution, zawierający sceny wygenerowane przez silnik gry.

Akcja Jurassic World: Evolution toczyć się będzie na znanym z filmu archipelagu La Cinco Muertes. Zgodne z pierwowzorem mają być także nasze obowiązki, które podzielone zostaną na trzy sfery wśród których znajdziemy bawienie gości, zapewnianie bezpieczeństwa w parku oraz działalność naukową. Będziemy mogli skoncentrować się głównie na jednej z tych dziedzin kosztem innych lub też spróbować znaleźć odpowiednią równowagę między nimi.Odnoszenie sukcesów finansowych wymagać ma gromadzenia najbardziej efektownych dinozaurów. Takie gatunki będą jednak najczęściej również najgroźniejsze, co wymusi specjalne środki bezpieczeństwa. Konieczne ma być zadbanie, aby wielkie gady nie uciekły oraz nie zabiły innych dinozaurów. Sporym problemem okażą się także różnorodne choroby.

Autorzy dużą uwagę przykładają do tła fabularnego i podczas zabawy gracze poznają zatrzęsienie ciekawych informacji o uniwersum marki. Deweloperzy blisko współpracują z wytwórnią Universal aby wiernie oddać realia filmowego cyklu. Co więcej, uzyskali dostęp do modeli i tekstur opracowanych przez odpowiedzialne za efekty specjalne studio Industrial Light and Magic, dzięki czemu, po pewnych modyfikacjach, mogli wykorzystać je w grze.

Przypomnijmy, że Jurassic World: Evolution zmierza na pecety oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Premiera ma nastąpić latem przyszłego roku.

Źródło:
"Adrian Werner" - GRY-OnLine


Klemens
2017-10-08 16:35:15