LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Już wkrótce premiera dodatku do Terra Militaris - Birthright

Gala Networks Europe opublikowała komunikat poświęcony grze Terra Militaris - Birthright.

Gala Networks Europe, jeden z wiodących wydawców bezpłatnych gier online oraz właściciel portalu gPotato.eu, pragnie podzielić się nowymi informacjami na temat nadchodzącego uaktualnienia do gry Terra Militaris – Birthright. Nowe rozszerzenie do tej umiejscowionej w historycznych realiach gry MMORTS, będzie miało swoją premierę w marcu 2012 i będzie dostępny w języku polskim, angielskim, francuskim oraz niemieckim. Dodatek wniesie do rozgrywki takie nowości jak funkcja VIP, nowy system przyjaciół oraz ekscytujący – Loch przeznaczenia, jak również nowe przedmioty i nagrody. Wraz z wprowadzeniem dodatku, powiększy się także liczba serwerów, do każdej wersji językowej dodany zostanie nowy serwer, co oznacza, że gracze będą mieć równe szanse wykorzystania wszystkich możliwości, które daje gra oraz przetestowania nowych strategii.

Nowości zaprezentowane w Birthright zadowolą wszystkich graczy – weteranów Terra Militaris, jak również nowych członków społeczności, którzy dopiero odkrywają świat gry. Jedną z największych nowości nadchodzącego dodatku będzie system VIP, który pozwoli graczom uaktualniać swoje konto do trzech różnych poziomów - srebrnego, złotego i platynowego – każdy poziom będzie pozwalać na odblokowanie zautomatyzowanych funkcji, dzięki którym gracze będą mogli skupić się na prowadzeniu działań wojennych, a nie na gromadzeniu zasobów w grze – ten system będzie niezbędny dla każdego, kto chce poprowadzić swoje imperium ku zwycięstwu.

Dzięki Birthright usprawniony zostanie system przyjaciół, wprowadzone w nim nowości zachęcą do większej współpracy między graczami, oraz pracy zespołowej. Wraz z premierą dodatku, każdy gracz będzie mógł dzielić się zasobami ze swoimi znajomymi, a sojusze będą sowicie nagradzane. Rozbudowany system społeczności gry obejmie tablice ogłoszeniowe, które pozwolą na bardziej usprawnią komunikację i interakcje między graczami. Do gry zostanie dodane pięć różnych poziomów przyjaźni, każdy poziom będzie odblokowywać nowe bonusy, ulepszenia, oraz dostęp do nowych przedmiotów.

Loch przeznaczenia to darmowy loch, do którego dostęp będzie możliwy tylko raz dziennie. Zawartość lochu będzie generowana losowo, tworząc tym samym niebezpieczny labirynt, z którego wydostaną się tylko najodważniejsi gracze, którzy, jeśli przeżyją zostaną nagrodzeni cennym ekwipunkiem.

Wraz z premierą Birthright do gry zostanie dodane ponad sto nowych przedmiotów, a sama rozgrywka zostanie znacznie usprawniona i ulepszona.

Nadchodzące rozszerzenie do Terra Militaris znacznie rozszerzy możliwości, których będą mogli użyć gracze w swojej drodze do pełnej dominacji nad światem.

Tak jak na wcześniejszych zwycięzców w eventach Terra Militaris, którzy byli nagradzani walutą gPotato, netbookami, a nawet wycieczką do Rzymu – i tym razem, na wszystkich graczy, na starych jak i nowych serwerach ponownie czekają nowe wydarzenia, a w nich cenne nagrody.

Wszelkie informacje prasowe na temat Terra Militaris oraz innych gier gPotato można znaleźć w naszym Centrum Prasowym: http://press.gpotato.eu/latest.asp.Klemens
2012-02-07 16:01:48