LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Już dziś w sklepach nowe tytuły w przebojowej serii TOPSELLER!

CD Projekt z przyjemnością informuje wszystkich graczy, że dziś do sprzedaży trafiły nowe atrakcyjne tytuły w popularnej serii TOPSELLER

* Company of Heroes: Kompania Braci - wspaniała gra strategiczna, osadzona w realiach II wojny światowej. Gracz otrzymuje możliwość pokierowania losami amerykańskich żołnierzy od lądowania na plaży Omaha aż po morderczy wyścig do stolicy III Rzeszy!

* Rise and Fall: Civilizations at War - epicka strategia czasu rzeczywistego, w której gracz dowodzi armiami starożytnych imperiów: Rzymu, Egiptu, Grecji lub Persji. Na lądzie i wodzie na rozkazy czeka ponad 80 typów jednostek i 8 bohaterów. Premiera gry w polskiej wersji językowej!

* RollerCoaster Tycoon 3 Złota Edycja - wciągająca strategia ekonomiczna. Polega na budowie i rozwoju własnego parku rozrywki, gdzie główną atrakcją są kolejki górskie. Cały park można podziwiać z perspektywy pierwszej osoby i jak i przeżyć ekscytującą przejażdżkę kolejką.

* Sega Rally - najnowsza odsłona legendarnej serii zręcznościowych rajdów, łączących najlepsze rozwiązania w tej klasie. Sega Rally pokazuje co oferuje grafika najnowszej generacji, zamieniająca komputer w rajdowy samochód!

A już za tydzień, w serii TOPSELLER ukaże się kolejny hit:

* Football Manager 2008 - najlepsza, najbardziej realistyczna i wychwalana w recenzjach futbolowa symulacja menedżerska. Dzięki temu każdy gracz może udowodnić, że jest lepszy od facetów w drogich garniturach, prowadząc zespoły z 50 krajów do walki o wieczną chwałę!

Każda gra zostanie wydana w polskiej wersji językowej i będzie kosztować tylko 39,99 zł.


Mande
2008-05-14 14:18:55