LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Już dziś trzy premiery w serii eXtra Klasyka!

CD Projekt z przyjemnością informuje że już dziś przebojowa seria eXtra Klasyka powiększa się o trzy świetne tytuły.

• Saga Empire Earth I-II (XK GOLD) – to dwie części zrealizowanej z niezwykłym rozmachem strategii RTS wraz z oficjalnymi dodatkami. Empire Earth zachwyca możliwościami rozwoju oraz ilością dostępnych technologii i jednostek. Saga zapewnia wiele godzin strategicznej rozrywki.

• Fable: Zapomniane Opowieści (XK HIT) – to stworzony przez Petera Molyneux, przełomowy tytuł wyznaczający nowe trendy w gatunku RPG. W grze wraz z dokonanymi przez bohatera wyborami pomiędzy dobrem a złem zmienia się jego wygląd, świat oraz rozgrywka!

• Microsoft Combat Flight Simulator 3: Bitwa o Europę (XK HIT) – jest niesamowicie realistycznym odwzorowaniem walk powietrznych II wojny światowej. Gracz ma do dyspozycji 18 perfekcyjnie odwzorowanych maszyn. Dynamiczna kampania rozpoczyna się w roku 1943 i kończy wraz z kapitulacją III Rzeszy w 1945 roku.

Wszystkie tytuły zostały wydane w polskiej wersji językowej oraz atrakcyjnych cenach - 19,99 zł XK HIT oraz 26,99 zł XK GOLD!

Jednocześnie informujemy, że z przyczyn niezależnych od CD Projekt, premiera tytułów Titan Quest i Broken Sword: Anioł Śmierci w serii eXtra Klasyka została przesunięta na późniejszy termin.


Mande
2008-06-19 17:25:09