LOGOWANIE
Zarejestruj sie

John Romero robi grę strategiczną razem z Paradox Interactive

Romero Games – studio założone przez Johna Romero, czyli współtwórcę serii Doom i autora takich produkcji, jak Heretic, Hexen czy Daikatana – nawiązało współpracę z wydawcą Paradox Interactive.

Deweloperzy zajmą się produkcją nowej marki pod nieznanym tytułem. Wiemy jedynie, że będzie to gra strategiczna. Przedstawiciele Paradox Interactive nie kryją zadowolenia.

Jesteśmy podekscytowani współpracą z legendami branży, Brendą i Johnem Romero. Dorastaliśmy, grając w ich gry, i od dawna ich podziwiamy. Jako Paradox Interactive zapracowaliśmy sobie na reputację twórców najwyższej klasy gier strategicznych i wykorzystujemy swoją wiedzę, aby pomóc stworzyć coś naprawdę wyjątkowego z zespołem Romero Games – powiedziała Ebba Ljungerud, prezes Paradox Interactive.

Deweloperzy z Romero Games cieszą się natomiast, że w końcu będą mieli okazję zrealizować swój wymarzony projekt.

To projekt, który chcieliśmy stworzyć od dłuższego czasu, więc fakt, że będziemy współpracować z Paradox Interactive, aby móc w pełni zrealizować to marzenie, jest dla nas szczególnie ekscytujący. Nie możemy się doczekać, aby powiedzieć wszystkim więcej, więc zwracajcie uwagę na to, co będzie się działo w tej przestrzeni – powiedziała Brenda Romero, współzałożycielka Romero Games.

„Przestrzeń”, do której nawiązano w powyższej wypowiedzi, to strona internetowa romeroparadox.com. Na razie nie wiadomo, kiedy dokładnie otrzymamy jakieś pierwsze konkrety na temat tajemniczego projektu Johna Romero, ale informacja zamieszczona na wspomnianej witrynie sugeruje, że powinno stać się to jeszcze przed tegorocznymi targami E3. Pozostaje jedynie uzbroić się w cierpliwość.

Źródło:
"Aquma" - GRY-OnLine


Klemens
2019-04-02 17:42:03