LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Jeszcze więcej muzyki z Portala 2 - za darmo, dla wszystkich

Możecie pobrać muzykę z Portala 2, pochwalić i wrzucić do odtwarzacza MP3, albo zmieszać z błotem i narzekać, że w grze nie użyto muzyki gitarowej lub czysto chóralnej - za darmo.

Jeśli sądziliście, że ostatnio wydany zestaw piosenek był ostatnią, darmową rzeczą jaką dostaniemy od Valve, to tradycyjnie - byliście w błędzie. Po pierwsze, dostaliśmy Team Fortress 2. Po drugie - druga część soundtracku z Portal 2 tylko czeka, aż zabierzecie się za jej pobieranie. Właściwie to bardziej prawdopodobne jest to, że jęczy z powodu przeciążenia serwera niż z radości czekania na Was, ale komu by to przeszkadzało.

Wydana w piątek paczka jest drugą z łącznie trzech, jakie przygotował nam developer. Zważywszy na to, że poprzednia część soundtracku dostarczyła nam grubo ponad godzinę słuchania, wygląda na to, że ścieżka dźwiękowa z gry długością będzie porównywalna do całej pierwszej odsłony Portala.

Od pobrania utworów dzieli Was już tylko jedno kliknięcie w ten niezwykle długi i łatwo zauważalny dla każdego czytającego link. Śmiało, zasłużyliście sobie. A skoro jesteśmy przy tym, na co kto sobie zasłużył - strona pozwala również na pobranie już gotowych dzwonków, których będziecie mogli wstydzić się przy żeńskim, niegrającym towarzystwie.

Źródło:
Robert "ww3pl" Sawicki - gram.pl


Klemens
2011-07-03 10:03:42