LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Iron Harvest - rozgrywka z dema technologicznego

Studio KING Art Games wypuściło nowy materiał wideo z Iron Harvest – zapowiedzianej w listopadzie 2016 roku gry strategicznej.

Na opublikowanym nagraniu pokazano demo koncentrujące się na technologii, dzięki czemu możecie zobaczyć trochę rozgrywki oraz system destrukcji budynków, pozwalający niszczyć dowolne konstrukcje, w tym osłony za którymi chowają się żołnierze wroga. Przy okazji zdradzono też, że w tym roku deweloperzy dodali do produkcji takie elementy jak system oddziałów, interfejs użytkownika, uzbrojenie oraz dopracowali sterowanie. Następny w kolejce jest multiplayer 1 na 1, który najpewniej zostanie ukończony wiosną 2018 roku.Wygląda na to, że prace idą w zadowalającym tempie. Premiera produkcji planowana jest na przyszły rok. Jeżeli twórcy nie napotkają na jakieś poważne problemy, to chyba uda im się dotrzymać terminu i najpewniej w drugiej połowie roku projekt zadebiutuje na rynku.

W Iron Harvest trafimy do alternatywnej wersji przeszłości, w której po zakończeniu I wojny światowej panowanie nad Europą przejęły trzy wielkie mocarstwa – Saxony Empire, Polania Republic oraz Rusviet – które teraz walczą o dalsze wpływy. Tytuł powstaje w oparciu o uniwersum 1920+ wykreowane przez polskiego artystę Jakuba Różalskiego. Oczywiście pracuje on także nad samą grą.

Źródło:
"Góral" - GRY-OnLine


Klemens
2017-12-30 11:29:55