LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Humble Indie Bundle V zarobiła ponad 4,2 miliona dolarów

Humble Indie Bundle V zarobiła już ponad 4,2 miliona dolarów. Na taki rezultat zapracowali gracze z całego świata, którzy kupili ponad 500 tysięcy pakietów.

A to jeszcze nie koniec, bo do oficjalnego zamknięcia akcji pozostały cztery dni. Już teraz możemy jednak mówić o najbardziej dochodowej i najlepszej paczce gier niezależnych jaką przygotowała ekipa Humble Bundle.

Zestaw cieszył się tak dużym powodzeniem dzięki swojej zawartości. W piątym Humble Indie Bundle zebrano najciekawsze produkcje niezależne ostatnich lat: Superbrothers: Sword & Sworcery, LIMBO, Amnesia: The Dark Descent, Bastion i Psychonauts. Szybko dołączyły do tego niespodzianki: Lone Survivor, Braid i Super Meat Boy.

Jak zwykle, za paczkę można zapłacić dowolną kwotę, Dostęp do wszystkich gier gwarantuje dopiero uiszczenie kwoty wyższej od aktualnej średniej (obecnie wynosi ona około 8,31 dolara). Zdecydowanie najwięcej wpłat dokonali posiadacze pecetów. Najbardziej hojni okazali się jednak użytkownicy Linuksa – płacili oni średnio po 12 dolarów za jeden zestaw.

Piąta odsłona Humble Indie Bundle pobiła kilka rekordów już wcześniej. Zestaw zarobił 2 miliony dolarów w ciągu pierwszych 24 godzin, a w ostatni wtorek przekroczył pułap 3 milionów przychodów, co nie udało się żadnej z wielu odsłon Humble Bundle. To na pewno nie ostatnie słowo organizatorów Humble Bundle, więc możemy liczyć na kolejne akcje.

Źródło:
"Hed" - GRY-OnLine


Klemens
2012-06-10 17:02:10