LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Hooligan Fighters - zadebiutował polski symulator kibola

Na Steamie zadebiutowała ciekawa produkcja od polskiego, dwuosobowego zespołu Crazy Rocks Studios. Projekt nazwano Hooligan Fighters i jest to swego rodzaju symulator kibola.

Zabawa przeznaczona jest do multiplayera – obecnie można walczyć w trybie 8 vs. 8 graczy, a docelowo ma być po 10 zawodników w każdej drużynie. Podczas rozgrywki wcielamy się oczywiście w kiboli walczących na nielegalnych ustawkach w dwóch trybach – Skirmish oraz Conquest. Produkcja nie ma nic wspólnego z fantastycznymi bijatykami, w których wojownicy wykonują magiczne ataki. Kibole potrafią robić to, co w rzeczywistości, czyli bić pięściami, kopać oraz używać elementów otoczenia, np. koszy na śmieci, metalowych rurek albo kamieni. Dodatkowo z biegiem czasu rozwijają swoje zdolności, dzięki zdobywanym punktom szacunku (Respect Points).

W przyszłości Hooligan Fighters pozwoli dołączać do klanów i zakładać własne. Pojawią się także różne klasy postaci i tryb współpracy, w którym będziemy walczyć z przeciwnikami sterowanymi przez SI. Ponadto deweloperzy planują udostępnić specjalną maszynę do hazardu, dzięki której możliwe ma być wygrywanie różnych przedmiotów. Wszystko to uzupełnią dodatkowe wersje językowe oraz wsparcie dla padów.

Obecnie Hooligan Fighters oferowane jest w ramach wczesnego dostępu, więc mamy do czynienia z nieukończoną produkcją. Twórcy przewidują, że pełna wersja pojawi się w przeciągu 3 miesięcy (aktualny build tworzony był 10 miesięcy). Do 25 stycznia tytuł nabędziecie w cenie 5,99 euro (około 27 zł), a po tym czasie cena wzrośnie do 9,99 euro (około 45 zł). Co ciekawe, w przyszłości deweloperzy zamierzają stopniowo obniżać koszt gry, by w końcu przejść na system free-to-play z mikropłatnościami.

Źródło:
"Góral" - GRY-OnLine


Klemens
2016-01-19 13:51:30