LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Homeworld: Deserts of Kharak - dodatkowe floty w postaci DLC, za darmo w Edycji Morza Wydm

Techland opublikował komunikat poświęcony grze Homeworld: Deserts of Kharak.

Wydawnictwo Techland, oficjalny partner Gearbox Software na rynku polskim, prezentuje dwa nowe zwiastuny nadchodzącego Homeworld: Deserts of Kharak. W grze, wydanej w Polsce w specjalnej i dostępnej jedynie w naszym kraju Edycji Morza Wydm, znajdą się dodatkowe floty dostępne w cyfrowej wersji jako oddzielnie płatne DLC. Gra pojawi się na rynku już 20 czerwca.

Deserts of Kharak to prequel oryginalnego Homeworlda, rozgrywający się 100 lat przed wydarzeniami z pierwszej części serii. Gracz trafia na tytułowy Kharak - pustynną planetę, gdzie jako Rachel S'jet bada tajemniczą anomalię. Wydawnictwo Techland do swojego wydania dołącza także komplet DLC obejmujący: Deserts of Kharak Expedition Guide – wyjątkowe (interaktywne kompendium wiedzy na temat serii) oraz dwie dodatkowe floty - Soban i Khaaneph.

Pierwsza z flot to idealne rozwiązanie dla graczy preferujących bardziej defensywny styl walki. Druga to propozycja walki ofensywnej, gdzie gracz wyposażony jest np. w wybuchające drony, które automatycznie namierzają wroga. Floty Soban i Khaaneph wzbogacają gamę jednostek dostępnych w Homeworld: Deserts of Kharak.

Obie floty w pełnej krasie pokazują nowe zwiastuny dostępne pod adresami:
• Soban - https://youtu.be/XQ_NRYCBfH4
• Khaaneph - https://youtu.be/TSdPFb5vSe4

Cyfrowe dodatki nie są jedynymi w Edycji Morza Wydm. W pudełku z grą znajdą się również inne rzeczy, które zadowolą każdego kolekcjonera:

• zawierający 117 utworów soundtrack na oddzielnej płycie
• artbook (100 stron)
• poradnik do gry (60 stron)
• insygnia klanów Kharak w postaci naklejek

Homeworld: Deserts of Kharak w bogatym wydaniu Edycji Morza Wydm pojawi się 20 czerwca tego roku. Gra będzie dostępna w polskiej wersji kinowej na platformę PC w sugerowanej cenie 119,90 zł.Klemens
2016-06-13 17:22:02