LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Hearts of Iron 3 w planie wydawniczym Cenega!

Firma Cenega Poland opublikowała komunikat tyczący się gry Hearts of Iron 3.

Cenega, partner firmy Paradox Interactive w Polsce, Czechach, na Słowacji, Węgrzech i w Rumunii z przyjemnością informuje, że do planu wydawniczego trafiła kolejna część rewelacyjnej strategii osadzonej w czasach II Wojny Światowej – Hearts of Iron 3! Jest to najnowsza część uznanych przez graczy strategii turowych nawiązujących do czasów II Wojny Światowej. To ponad 10000 prowincji na olbrzymiej mapie świata, gdzie od poszewki przyjdzie nam poznać całą strukturę polityczno-ekonomiczno-militarno-społeczną wybranego przez nas państwa.

Akcja gry Hearts of Iron 3 toczy się w latach 1936 – 1948. Mamy trzy lata na przygotowanie wybranego przez nas kraju do II Wojny Światowej. W zależności od naszych poczynań będziemy mieli okazję przeżywać na własnej skórze różne historyczne wydarzenia, które autentycznie miały miejsce w owych ciężkich czasach. Sami możemy zadecydować, czy chcemy się poświęcić najdrobniejszym szczegółom od rekrutacji batalionów do nadzoru badań naukowych, czy zająć się ogólniejszymi poleceniami.

Co ważne, po raz pierwszy w najnowszej grze z serii Hearts of Iron będziemy mogli podziwiać swoje działania w trójwymiarze! Więcej informacji na temat gry już wkrótce.Klemens
2009-05-10 15:35:51