LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Hearthstone: Koboldy i katakumby - termin premiery i plany na 2018 rok

Dodatek Koboldy i katakumby do karcianki Hearthstone ukaże się 8 grudnia na komputerach osobistych oraz urządzeniach mobilnych (iOS i Android) – poinformowała firma Blizzard.

W rozszerzeniu znajdziemy szczuropodobną rasę humanoidów, czyli tytułowe koboldy. Przekładać ma się to na 135 kolejnych kart, w tym te z legendarnymi broniami dla każdej z dziewięciu klas. Następną nowością ma być Rekrutacja – zdolność pozwalająca zagrać losowego stronnika ze swojej talii bezpośrednio na pole gry. Ponadto pojawią się Podziemne wyprawy – tryb singleplayer, w którym należy stoczyć osiem potyczek, rozpoczynając z niewielką, dziesięciokartową talią wybranej klasy. Wraz z kolejnymi zwycięstwami będziemy ją powiększać, ale w przypadku przegranej zabawa rozpocznie się od nowa. Podziemne wyprawy mają być dostępne bez dodatkowej opłaty.

Deweloper poinformował także, że wszystkie osoby, które zalogują się do gry po premierze rozszerzenia, otrzymają za darmo trzy pakiety z dodatku oraz losową legendarną broń. Poinformowano również, że wprowadzone zostaną trzy jednorazowe zadania związane z Podziemnymi wyprawami. Za zaliczenie każdego z nich otrzymacie jeszcze po kolejnym pakiecie z Koboldów i katakumb.

Dodatek można już zamawiać w ramach pre-orderów. Pakiet 50 paczek z kartami wyceniono na 49,99 euro, czyli około 210 zł.

Na koniec mamy jeszcze jedną informację. W serwisie Metabomb ukazał się wywiad z głównym projektantem karcianki, Benem Thompsonem. Wyjawił on, że w 2018 roku doczekamy się trzech kolejnych, dużych zestawów kart. Dodatki oferować mają też aktywności singleplayer. Jeżeli jednak lubiliście przygody, to mamy złe wieści, gdyż z nich zrezygnowano. Powodów jest kilka, ale ogólnie chodzi o ograniczenia. Deweloper musiał tonować złożoność zabawy, by każdy zainteresowany mógł ukończyć przygodę i zdobyć wszystkie karty. Sprawiało to, że bardziej doświadczeni gracze nie mogli liczyć na odpowiednie wyzwanie.

Źródło:
"Góral" - GRY-OnLine


Klemens
2017-11-29 18:36:20