LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Harvest Moon: Light of Hope – kolejna odsłona popularnej rolniczej serii zmierza na PC i konsole

Firma Natsume zapowiedziała grę Harvest Moon: Light of Hope.

Jest to kolejna odsłona popularnej serii łączącej symulator rolniczy z tytułami jRPG. Produkcja ukaże się na PlayStation 4 i Nintendo Switch, a także po raz pierwszy w historii cyklu na pecetach.

Deweloperzy Harvest Moon: Light of Hope zapowiadają, że gra skorzysta z całego pakietu rozwiązań wypracowanych w ostatnich dwudziestu latach istnienia serii. Od poprzedników odróżniać ma ją jednak rozbudowany scenariusz, z jasnymi do zrozumienia celami oraz konstrukcją. Gracze wcielą się w marynarza, którego statek rozbija się u wybrzeży niewielkiej wyspy zrujnowanej przez huragan. Naszym zadaniem będzie pomoc mieszkańcom mieszczącego się na niej portowego miasteczka. Poza uprawą ziemi i hodowlą zwierząt, przyłożymy również rękę do odbudowy poszczególnych budynków osady i górującej nad nią latarni, której naprawa okaże się naszym ostatecznym celem. Na miejscu będziemy mogli zaprzyjaźnić się z wieloma wyspiarzami oraz założyć własną rodzinę.

Na razie nie znamy przybliżonej daty premiery gry. Harvest Moon: Light of Hope zostanie jednak po raz pierwszy pokazane podczas zbliżających się targów E3.

Źródło:
"Ender" - GRY-OnLine


Klemens
2017-05-16 21:09:24