LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Gwint: Wiedźmińska gra karciana z meczami rankingowymi i ulepszonym systemem rozwoju

Najnowszy patch do Gwinta: Wiedźmińskiej gry karcianej w wersji beta wprowadza garść dodatkowych kart, mecze rankingowe oraz ulepszony system rozwoju.

Jeśli chodzi o modyfikacje systemu rozwoju, od teraz premiowane będą nie tylko wygrane mecze, ale także poszczególne rundy – a więc gracz, który walczył dzielnie, ale ostatecznie przegrał rozgrywkę, również dostanie część punktów za zdobycie połowy korony. Ponadto każdy awans na kolejny poziom doświadczenia ma zapewniać odpowiednią nagrodę (np. beczkę, kartę czy złoto). Dla beta-testerów wiąże się to jednak z tym, że zostaną cofnięci do poziomu 10 (o ile wcześniej do niego dobili). To właśnie na tym levelu otwierają się przed graczami mecze rankingowe, czyli nowy tryb rywalizacji sezonowej z systemem rang i nagród.

Zamknięte beta-testy Gwinta: Wiedźmińskiej gry karcianej trwają od końcówki października bieżącego roku. Póki co tytuł nie ma konkretnej daty premiery, ale podejrzewamy, że to kwestia maksymalnie paru miesięcy. Gra ma być udostępniona w modelu free-to-play z mikropłatnościami (w tym płatne kampanie fabularne) na PC, Xboksie One i PlayStation 4.

Źródło:
"luckie" - GRY-OnLine


Klemens
2016-12-21 15:12:47