LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Gracz skonfrontował finalną zawartość No Man's Sky z zapowiedziami twórców

Jeden z użytkowników Reddita porównał przedpremierowo zapowiadaną zawartość do gry No Man’s Sky z tym, co ostatecznie otrzymali gracze.

Pełna lista brakującej zawartości do No Man’s Sky znajduje się pod tym adresem. Zawiera ona opisy wszystkich zapowiadanych przed premierą szczegółów, a każdy z nich jest podparty linkiem do odpowiedniego wywiadu lub materiału prasowego. Zestawienie pokazuje, że w finalnej wersji zabrakło chociażby planet z pierścieniami czy takich, które są w całości pokryte piaskiem. MeetWayneKerr wymienia także brak rzek i strumyków, możliwości hakowania zamkniętych drzwi, różnych rodzajów statków czy systemu reputacji wśród frakcji o istotnym wpływie na rozgrywkę. Nie mogło oczywiście zabraknąć także pominięcia aspektu interakcji z innymi graczami, o którym głośno było już jakiś czas temu.

Warto pamiętać, że gry potrafią przechodzić bardzo dużo zmian podczas procesu produkcji. Początkowo ciekawe i intrygujące pomysły często z różnych powodów muszą zostać porzucone i jest to całkowicie normalne zjawisko. Niestety, wygląda na to, że deweloperzy ze studia Hello Games za bardzo nakręcili przedpremierową spiralę zainteresowania, dzięki czemu wszystkie niespełnione przez nich obietnice zdają się do nich wracać ze zdwojoną siłą. Całości nie pomaga fakt, że Sean Murray już nieraz mówił sprzeczne rzeczy, jak chociażby w przypadku ostatnich zapowiedzi dotyczących całkowicie darmowych dodatków DLC. Aktualnie dyrektor Hello Games nie jest już tego taki pewien, sądząc po ostatniej wypowiedzi w wywiadzie z magazynem Daily Star.

Z drugiej strony, być może Hello Games pracuje nad dodaniem brakującej zawartości do No Man’s Sky w dodatkach DLC. Na ten moment nie wiemy jednak nic na ich temat, więc aby się o tym przekonać, trzeba będzie poczekać do ich premiery – albo chociaż zapowiedzi (choć z doświadczenia wiemy, że mogą one mieć niewiele wspólnego z tym, co ostatecznie trafi w ręce graczy).

Źródło:
"Makek" - GRY-OnLine


Klemens
2016-08-17 18:34:06