LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Frostpunk zadebiutuje 24 kwietnia

Frostpunk, czyli najnowsza gra znanej z This War of Mine, warszawskiej firmy 11 bit studios, zadebiutuje 24 kwietnia bieżącego roku.

Produkcja zawita wyłącznie na PC, w wersji z polskimi napisami i angielskim dubbingiem. Tytuł będzie można nabyć m.in. za pośrednictwem platform Steam oraz GOG. Dostępne będzie również wydanie pudełkowe, za które odpowiada firma Cenega. Cena w każdym wypadku wyniesie 109,99 zł.

Chcieliśmy zakończyć pracę przed końcem pierwszego kwartału, ale ostatecznie zdecydowaliśmy się na jeszcze jedno, minimalne przesunięcie. Powód jest prosty - potrzebujemy jeszcze trochę czasu na ostateczne szlify i stworzenie gry, która jak wierzę, jest najlepszym tytułem w historii 11 bit studios. Naszym priorytetem zawsze była jakość, dlatego wyeliminowanie błędów i zbalansowanie rozgrywki jest kluczowe, aby dostarczyć graczom jedyne w swoim rodzaju przeżycie. This War of Mine było unikatową grą o trudnych wyborach moralnych, a Frostpunk jest produkcją, która wznosi je na kolejny poziom. Zajęło nam to chwilę, ale dzisiaj jestem w 100% przekonany, że było warto! – stwierdził w oficjalnym komunikacie prasowym prezes 11 bit studios, Grzegorz Miechowski.

Jeśli jesteście zainteresowani nowym tytułem 11 bit studios, a dodatkowo cenicie sobie pudełkowe wersje gier, warto pospieszyć się z zakupem. Premierowo gra będzie bowiem dostępna w tzw. Edycji Wiktoriańskiej, która zawiera liczący 56 stron artbook w twardej oprawie pt. New London – The Art of Frostpunk.

Źródło:
"Aquma" - GRY-OnLine


Klemens
2018-03-09 12:07:31