LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Frostpunk już prawie gotowy. W grze wykorzystamy napędzane parą roboty

Polskie studio 11 bit poinformowało, że prace nad projektem Frostpunk dobiegają już końca i gra powinna trafić na rynek w przyszłym miesiącu.

W tym miesiącu ma się na dobre rozpocząć ofensywa marketingowa, więc powinniśmy otrzymać sporo nowych materiałów i konkretów.

Twórcy ujawnili także tzw. automatony, czyli napędzane parą olbrzymie maszyny, które wykorzystamy podczas rozgrywki. Będą one w stanie zastępować ludzi w ciężkiej pracy oraz ryzykownych zadaniach. Roboty mają być odporne na mróz i nie będą wymagały odpoczynku. Dzięki prowadzeniu badań naukowych odkryjemy różnorodne ulepszenia podzespołów, co pozwoli zwiększyć skuteczność automatonów.

Ponadto ludzie z 11 bit studios potwierdzili, że poza kampanią Frostpunk zaoferuje również inne tryby rozgrywki. Na razie nie są jednak gotowi zdradzić żadnych szczegółów.

Twórcy poinformowali również, że Frostpunk traktowany jest jako początek nowej marki. Deweloperzy włożyli masę pracy w opracowanie ciekawego świata i w przyszłości chcieliby, aby uniwersum to pojawiło się również w innych grach.

Przypomnijmy, że Frostpunk zmierza na razie wyłącznie na pecety. Sądząc po historii studia konwersje na inne platformy wydają się całkiem prawdopodobne, ale na razie autorzy poświęcają całą uwagę wydaniu PC.

Źródło:
"Adrian Werner" - GRY-OnLine


Klemens
2018-02-02 13:56:53