LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Football Manager Touch 2017 wbiegło na murawy App Store, Google Play i Steam

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami do sprzedaży na urządzenia mobilne i PC trafiła odsłona poboczna popularnej marki zatytułowana Football Manager Touch 2017.

Football Manager Touch 2017 tradycyjnie jest sportowym menadżerem, w którym obejmujemy kontrolę nad klubem piłkarskim i naszym zadaniem jest poprowadzenie go do zwycięstw na boisku oraz sukcesów finansowych. Autorzy uzyskali oficjalne licencje, co pozwoliło im zaoferować ponad 130 lig z całego świata. Podczas zabawy gracz musi werbować zawodników, zarządzać transferami, ustalać treningi i taktyki na mecze oraz sprawnie bilansować budżet drużyny.

Gra oferuje sporo ulepszeń w porównaniu z zeszłoroczną odsłoną. Poprawiono silnik 3D oraz moduły sztucznej inteligencji wykorzystywane podczas meczów. Natomiast osoby, które nie mają ochoty oglądać na żywo rozgrywki otrzymały opcję natychmiastowego obliczenia wyniku spotkania. Solidny lifting przeszła skrzynka odbiorcza, na którą dostajemy informacje od członków sztabu oraz porad asystentów. Dodano także ekran społeczności zawierający opinie oraz spekulacje fanów i mediów.

Football Manager Touch 2017 ukazało się na urządzenia z systemami iOS i Android oraz na pecety. W przypadku wydania mobilnego potrzebny jest mocno sprzęt i duży ekran. Gra nie zadziała na przykład na żadnym iPhone i wymaga iPada.

Źródło:
"Adrian Werner" - GRY-OnLine


Klemens
2016-11-06 15:49:27