LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Football Manager Mobile 2017 zadebiutuje 17 listopada

Studio Sports Interactive i firma Sega poinformowały, że gra Football Manager Mobile 2017 ukaże się 17 listopada tego roku.

W planach są wersje na urządzenia z systemami iOS i Android.

Niestety, poza podaniem daty premiery twórcy nie okazali się zbyt hojni, jeśli chodzi o udostępnianie informacji na temat gry. Wiemy tylko, że zawierać ma ona jakieś nowe funkcje, a lista grywalnych nacji zostanie rozszerzona. Oczywiście, spodziewamy się, że projekt będzie podobny do zeszłorocznej odsłony. Była to mocno uproszczona wersja pecetowych wcieleń marki. Gracz tradycyjnie przejmował kontrolę nad klubem piłkarskim i musiał poprowadzić go ku zwycięstwom, co wymagało decydowania o transferach, taktyce oraz składach na mecz, jak również dbania o zadowolenie piłkarzy, zarządu i fanów.

Fundamenty zabawy były więc identyczne, ale zarządzający rozgrywką silnik cechował znacznie mniejszy poziom złożoności, z gry usunięto sporo funkcji – brakowało trójwymiarowych meczów, a baza danych była skromniejsza. Dzięki temu rozgrywka była szybsza i jednocześnie całość działała nawet na starszych urządzeniach mobilnych.

Tym razem zapewne będzie podobnie i ponownie otrzymamy mocno uproszczoną grę, ale także mniej wymagającą i tańszą niż pecetowe odsłony. Zwłaszcza, że na rynek mobilny i pecety zmierza także Football Manager Touch 2017, które będzie znacznie bliższe głównej odnodze serii. Tym samym twórcy na pewno będą chcieli zachować prostotę Football Manager Mobile.

Źródło:
"Adrian Werner" - GRY-OnLine


Klemens
2016-10-07 12:16:54