LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Football Manager 2014 zapowiedziany. Autorzy szykują ponad 1000 poprawek

Studio Sports Interactive oraz firma Sega zapowiedziały grę Football Manager 2014, co raczej nikogo nie zaskoczyło, bo seria powraca co roku.

W następnej odsłonie popularnego menadżera piłkarskiego otrzymamy podobno najwięcej funkcji i technicznych poprawek w historii. Deweloper chwali się, że przygotował ponad tysiąc usprawnień względem poprzedniej edycji i zapewnia, że Football Manager 2014 będzie najbardziej realistycznym podejściem do tematu.

Football Manager skorzysta z takich dodatków, jak obsługa chmury oraz Steam Workshop. Pierwszy z nich sprawi, że będziemy mogli prowadzić jedną rozgrywkę z dowolnej maszyny podłączonej do Internetu, bo zostanie ona zapisana na zewnętrznym serwerze. Wsparcie dla steamowego „warsztatu” umożliwi za to tworzenie i dzielenie się autorską zawartością, w tym zdjęciami, obrazkami czy wyzwaniami. Ostatnią z atrakcji przygotujemy w specjalnym edytorze, który będzie można ściągnąć bezpłatnie.

Oprócz tego, fani Football Managera mogą liczyć między innymi na ulepszony silnik 3D dla meczów, poprawki w zakresie taktyki, bardziej realistyczny system transferów i kontraktów, rozbudowane relacje między pracownikami, zawodnikami i konkurencyjnymi menadżerami, ulepszony interfejs i parę innych elementów. Po szczegółowe informacje odsyłamy Was na oficjalną stronę gry. Football Managera 2014 wyjdzie przed końcem roku na platformach PC, Mac oraz Linux. Złożenie zamówienia przedpremierowego da dostęp do wersji beta na 2 tygodnie przed premierą.

Źródło:
Szymon Liebert - GRY-OnLine


Klemens
2013-08-14 17:21:26