LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Football Manager 2009 w trójwymiarze!

Nowy Football Manager 2009 pierwszy raz w historii serii pojawi się w pełnym trójwymiarze - ogłosiły wczoraj firmy Sports Interactive i SEGA Europe Ltd.

Dokładniej chodzi o trójwymiarowy silnik meczowy. Mecze będzie można oglądać z wielu różnych kamer. Ponadto, dzięki nowemu wskaźnikowi czasu, z zaznaczonymi ważnymi momentami meczu, można będzie dowolnie cofać wybrane akcje. Wszystko to w jakości 3D.

Ponadto wprowadzono nowy widok telewizyjny, który można dostosować do własnych preferencji za pomocą techniki "przeciągnij i upuść". Gracz sam decyduje, jaki rodzaj informacji ma być wyświetlany na ekranie meczu (np. najnowsze wyniki, statystyki meczowe piłkarzy itp.).

Rozbudowany został także system komunikacji z mediami, dając graczowi bezprecedensową ilość szczegółów i informacji o sytuacji w klubie i futbolowym świecie. Po raz pierwszy w Football Manager 2009 wprowadzono konferencje prasowe z lokalną i ogólnokrajową prasą. Przebudowie uległ cały system transferowy, dzięki czemu jest teraz jeszcze wierniejszym odwzorowaniem piłkarskiej rzeczywistości. Dodano plotki i pogłoski transferowe, gracze będą mogli zapoznawać się z najnowszymi wiadomościami z piłkarskiego rynku oraz śledzić wszelkie spekulacje transferowe.

Gra zostanie w pełni zaktualizowana na sezon 2008/09 wraz ze wszystkimi najświeższymi danymi o ligach, klubach i piłkarzach. Słynna baza danych Sports Interactive będzie zawierać informacje dotyczące 5000 klubów z 50 krajów oraz 350 000 zawodników i członków sztabu szkoleniowego z całego świata, w tym z Polski.

Wideo w języku angielskim, zapowiadające Football Manager 2009 i przedstawiające nowości w grze oraz działanie trójwymiarowego silnika można zobaczyć na www.youtube.co.uk/sigames.


lucbach
2008-09-04 13:23:34