LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Flight Sim World nową grą twórców Symulator Pociągu 2017

Studio Dovetail Games zapowiedziało swój kolejny projekt, zatytułowany Flight Sim World.

Zgodnie z nazwą, będzie to produkcja przeznaczona dla miłośników lotnictwa. Obecnie nie znamy wszystkich szczegółów na jej temat, ale z opisu zamieszczonego na Steamie wynika, że tytuł wykorzysta najnowsze technologie modelowania i renderowania, zapewniające „oszałamiający realizm i szczegółowość”. Wszystkie maszyny posiadać będą w pełni funkcjonalne kokpity (każdy dostępny guzik będzie do czegoś służył), a duże znaczenie podczas lotu mają mieć warunki atmosferyczne.

Zdradzono też, że w Flight Sim World będzie można swobodnie latać w ramach trybu Free Flight, pojawi się multiplayer oraz samouczek. Dodatkowo jeżeli to Wam nie wystarczy, to w grze znajdziecie także Pro Mission Editor, czyli edytor pozwalający na tworzenie własnych zadań.

Produkcja zadebiutuje w tym miesiącu w Steam Early Access, więc deweloperzy ostrzegają, że mogą się w niej pojawić różne błędy, zwłaszcza jeżeli chodzi o tryb wieloosobowy znajdujący się w fazie alfa. Flight Sim World nie pozostanie jednak we wczesnym dostępie zbyt długo, gdyż mowa jest o trzech, może czterech miesiącach. Aczkolwiek, jeżeli w międzyczasie okaże się, że jednak nie wszystko działa jak należy i potrzebne będą większe zmiany, to na premierę pełnej wersji poczekamy nieco dłużej.

Źródło:
"Góral" - GRY-OnLine


Klemens
2017-05-04 18:05:54