LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Farming Simulator 19 pozwoli graczom budować własne gospodarstwa

Farming Simulator 19 – kolejna odsłona farmerskiego cyklu od studia Giants Software – pozwoli graczom budować od podstaw własne gospodarstwa rolne.

Informacja została przekazana przez deweloperów w czasie eventu FarmCom, który odbywa się co roku w Niemczech (miał on miejsce w miniony weekend w mieście Schwandorf w Bawarii).

W poprzednich częściach cyklu gracze mieli możliwość kupowania pól, należących do innych rolników. Tym razem będziemy mogli nabywać kawałki ziemi, a następnie wznosić tam wybrane przez siebie budynki. Otrzymamy także opcję usprawniania swoich nieruchomości poprzez dodawanie do nich nowych elementów (ogrodzeń, zagród itp.). Funkcja będzie działała zarówno w trybie dla pojedynczego gracza, jak i wówczas, gdy zdecydujemy się na zabawę z kilkoma przyjaciółmi (w takiej sytuacji w świecie gry obecne będą maksymalnie cztery gospodarstwa, z przypisanymi do siebie dobrami i kontem bankowym).

Warto odnotować, że to nie jedyna nowość, jaka znajdzie się w Farming Simulator 19. Otrzymamy także m.in. usprawniony silnik graficzny, nowe zwierzęta (w tym konie) i maszyny oraz poprawioną sztuczną inteligencję. Produkcja zadebiutuje na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One na jesieni tego roku i będzie dostępna w polskiej wersji językowej (z napisami).

Źródło:
"Aquma" - GRY-OnLine


Klemens
2018-07-16 11:19:27