LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Fallout Shelter zapowiedziany. Gra zadebiutuje dziś w App Store

Firma Bethesda Softworks zaprezentowała na swojej konferencji Fallout Shelter – ciekawą grę mobilną, przeznaczoną na urządzenia działające pod kontrolą systemu operacyjnego iOS.

Projekt został zainspirowany tytułami pokroju XCOM, SimCity oraz FTL. Będzie on darmowy, ma nie wymagać stałego połączenia z Internetem, twórcy nie zamierzają wymuszać płatności do skracania procesów zachodzących w grze, a dodatkowo gra dostępna będzie w App Store już dziś.

Dobra, ale czym w ogóle jest Fallout Shelter? Najprościej rzecz ujmując, jest to gra strategiczno-ekonomiczna, w której wcielamy się w nadzorcę schronu, zamieszkiwanego przez rozmaite osoby. Do naszych zadań należy przede wszystkim rozbudowywanie lokacji oraz dbanie o jej mieszkańców, którzy z biegiem czasu wchodzić mają na wyższe poziomy doświadczenia, zdobywać lepsze wyposażenie, które przyda się podczas podróży na zewnątrz.

Pomieszczenia tworzone w schronie mają mieć różne właściwości, np. wybudowanie baru sprawi, że mieszkańcy zyskają na charyzmie. Z kolei stworzenie małej szkoły odbije się na poziomie inteligencji podopiecznych.

Krótko pisząc, deweloperzy przygotowali miły prezent dla miłośników Fallouta, który powinien umilić czas oczekiwania na pełnoprawną, czwartą część serii.

Źródło:
"Góral" - GRY-OnLine


Klemens
2015-06-15 06:39:08