LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Fabularny zwiastun Homeworld: Deserts of Kharak

Techland opublikował komunikat poświęcony grze Homeworld: Deserts of Kharak.

Wydawnictwo Techland - oficjalny partner Gearbox Software - informuje, że już 20 czerwca zadebiutuje wyjątkowe, jedyne na świecie, pudełkowe wydanie Homeworld: Deserts of Kharak. Tylko w Polsce będzie dostępne w bogatej „Edycji Morza Wydm”. Dziś prezentujemy zwiastun wprowadzający w fabularne szczegóły nowej odsłony tej kultowej produkcji.

- Nasza planeta umiera. Z każdym rokiem pustynia przejmuje kolejne tereny. Świat trawi wojna... - tymi słowami rozpoczyna się fabularny zwiastun Homeworld: Deserts of Kharak. Produkcja Blackbird Interactive to nie tylko doskonała strategia, ale pełna porywających bitew, prawdziwie epicka historia. Linia fabularna jest niezwykle rozbudowana, szczególnie jak na standardy tego gatunku.

Fabularny zwiastun Homeworld: Deserts of Kharak można obejrzeć pod tym adresem:

https://youtu.be/aWsuBQQcqvA

Akcja Homeworld: Deserts of Kharak rozgrywa się 100 lat przed wydarzeniami z pierwszego Homeworlda. Na tytułowy, pokryty piachem Kharak, trafiamy jako Rachel S'Jet. Gracz dowodzi ekspedycją, której celem jest zbadanie tajemniczego artefaktu zwanego Pierwotną Anomalią. Artefaktu będącego być może ostatnią nadzieją Kharaku i jedynym kluczem do ocalenia.

Homeworld: Deserts of Kharak ukaże się w Polsce, w dostępnej jedynie na naszym rynku "Edycji Morza Wydm". Gracze otrzymają:

• drukowany artbook (100 stron)
• drukowany poradnik (60 stron)
• naklejki
• trzy pakiety DLC - oddzielnie płatne w cyfrowej wersji. Soban Fleet Pack i Khaaneph Fleet Pack to dwie floty, które wzbogacą ilość dostępnych jednostek
• Deserts of Kharak Expedition Guide – wyjątkowe, interaktywne kompendium wiedzy na temat serii.

Homeworld: Deserts of Kharak w bogatym wydaniu „Edycji Morza Wydm” pojawi się już 20 czerwca tego roku. Gra będzie dostępna w polskiej wersji kinowej na platformę PC w sugerowanej cenie 119,90 zł.Klemens
2016-06-15 17:23:36