LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Fable Fortune ukaże się za kilka dni

Ekipa Flaming Fowl Studios poinformowała, że karcianka Fable Fortune wkrótce opuści programy Steam Early Access (PC) i Game Preview (Xbox One/Windows 10).

Premiera wersji 1.0 odbędzie się 22 lutego, czyli w najbliższy czwartek. Do tego czasu posiadacze nieukończonego wydania mają codziennie otrzymywać nagrody w postaci specjalnych kart, a nawet całych paczek. Dziś można zgarnąć Fancy Crazy Cat Lady, jutro Fancy Restless Spirit, a 21 lutego Fancy Bloody Augur oraz Fancy Card Pack. By otrzymać bonusy, wystarczy zalogować się do gry i nacisnąć „Play”.

Jeżeli chcecie, to możecie jeszcze dołączyć do grona osób bawiących się w ramach wczesnego dostępu, ale musicie się liczyć z wydatkiem rzędu 53,99 zł (Steam) i 59,99 zł (XOne). Pamiętajcie jednak, że po oficjalnej premierze produkcja przejdzie na model biznesowy free-to-play.

Fable Fortune pojawiło się we wczesnym dostępie w lipcu 2017 roku. Gra oferowała sporo zawartości już na starcie, ale w kolejnych miesiącach doczekała się rozmaitych usprawnień. Pojawił się m.in. samouczek, specjalny tryb fabularny pozwalający poznać historię bohaterów, system emotek czy codzienne nagrody. Do tego doszły usprawnienia związane chociażby z działaniem gry.

Źródło:
"Góral" - GRY-OnLine


Klemens
2018-02-19 22:56:39