LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Europa Universalis IV: Rights of Man - zapowiedziano następny dodatek do strategii studia Paradox

Studio Paradox Interactive zapowiedziało Europa Universalis IV: Rights of Man, czyli następny dodatek do popularnej strategii z 2013 roku.

Na razie nie podano planowanej daty premiery i zamiast tego ograniczono się do stwierdzenia, że nastąpi ona już wkrótce.

Dodatek wprowadzi szereg funkcji, które samodzielnie mogą wydawać się małe, ale łącznie w dosyć istotny sposób wpłyną na przebieg rozgrywki. Jedną z tych nowości będzie mechanika tzw. Wielkiej Potęgi, w ramach której najbardziej rozwinięte nacje otrzymają więcej opcji dyplomatycznych, pozwalających zastraszać słabszych sąsiadów. Możliwe też będzie wpływanie na ich decyzje pozytywnymi zachętami.

Europa Universalis IV: Rights of Man rozbuduje także osobowości naszych monarchów, którzy będą zyskiwali cechy zapewniające bonusy ich państwom oraz wpływające na to, jak traktować ich będą konkurencyjne kraje.

Dzięki dodatkowi religia koptyjska oraz fetyszyzm wzbogacą się o nowe cele. Dostaniemy także dodatkowe, bardziej szczegółowe rozkazy dla podległych nacji. Ponadto zaprawieni w bojach dowódcy będą otrzymywali w trakcie kariery unikalne cechy, zwiększające ich skuteczność w trakcie wojen. Natomiast Imperium Osmańskie otrzyma zestaw nowych wydarzeń i opcji związanych z rozgrywkami politycznymi prowadzonymi w haremach.

Wszystkie te nowości to jedynie część elementów, które dodane zostaną przez Rights of Man. Kolejne atrakcje dodatku zostaną ujawnione w najbliższych tygodniach.

Zgodnie z tradycjami, premierze dodatku towarzyszyć będzie także darmowa aktualizacja, która wprowadzi nowe elementy do podstawowej wersji Europa Universalis IV. Wśród nich znajdą się opcje zapewniające większą kontrolę nad przyjmowaniem nowych kultur do naszego imperium. Ponadto aktualizacja mocno przebuduje system rozwoju technologii. Będzie to pierwsze poważne ulepszenie tego aspektu gry od czasu jej premiery.

Źródło:
"Adrian Werner" - GRY-OnLine


Klemens
2016-08-20 13:50:20