LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Europa Universalis III! Złoty Pakiet Dodatków w planie wydawniczym Cenega.

Cenega Poland z przyjemnością informuje, że Złoty Pakiet Dodatków do gry Europa Universalis III został włączony do planu wydawniczego firmy. To długo oczekiwane przez fanów wydarzenie!

W skład Złotego Pakietu Dodatków wchodzą dwa rewelacyjne dodatki do gry Europa Universalis III: In Nomine oraz Napoleon’s Ambition.

Dodatek Europa Universalis III: In Nomine przeniesie nas w czasie do 1399 roku. Twórcy gry zadbali o dokładność odtworzenia wydarzeń historycznych z tamtych lat. Spotkamy się z inwazjami mongolskimi na Turcję, Wojną Stuletnią oraz agonią Cesarstwa Bizantyjskiego. Przeżyjemy 50 lat zmagań z konfliktami międzynarodowymi jak i wewnętrznymi Wielkiej Brytani pod dowództwem króla Henryka IV. Twórcy wprowadzili do gry mnóstwo usprawnień m. in. system misji zapobiegający liniowości gry czy poszerzony aspekt dyplomatyczny.

Dodatek Europa Universalis III: Napoleon’s Ambition przeniesie nas w czasie do początku dziewiętnastego wieku i pozwoli nam przeżyć Wielką Rewolucję Francuską. Będziemy mogli zareagować na terytorialne zapędy Napoleona lub pokierować osobiście francuską ekspansją. Każdy gracz będzie miał szansę podbić tereny na uaktualnionej, politycznej mapie świata, jak również wprowadzić do rozgrywki nowe idee narodowe i jednostki wojskowe. Twórcy zadbali by gracz mógł wpływać na rozwój państwa oraz dopracowali system zarządzania handlem!

Do Złotego Pakietu Dodatków wymagana jest podstawowa wersja gry: Europa Universalis III.


Tigikamil
2008-10-14 16:45:48