LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Europa Universalis: Rzym Antyczny świat czeka na Ciebie!

Cenega Poland, partner firmy Paradox w Polsce, z przyjemnością przypomina, że już za tydzień, czyli 11 czerwca, na sklepowe półki trafi długo oczekiwana kontynuacja serii Europa Universalis – Rzym!

Tylko w EU Rzym, gracz otrzyma możliwość historycznego odtworzenia triumfu Imperium Rzymskiego lub będzie mógł powalić jej na kolana. Podejmij wyzwanie stworzenia największej potęgi antycznego świata dzięki tysiącom dróg rozwoju, zależnych od wybranej kultury, prowincji oraz bohaterów!

EU Rzym ukaże się w eleganckim opakowaniu, wraz z obszerną drukowaną instrukcją oraz wyjątkową mapą Imperium! Przypominamy też, że już od dnia premiery dostępny będzie także najnowszy patch, aktualizujący grę do wersji 1.2. Gra ukaże się na komputery PC w wersji z polskimi napisami.

Europa Universalis: Rzym przenosi gracza w czasy Imperium Rzymskiego. W grze pokierujemy rozwojem jednej z ponad pięćdziesięciu dostępnych frakcji z kręgu dziesięciu różnych kultur. Bogaty wybór opcji pozwoli kontrolować postęp naszej cywilizacji w dziedzinie kultury, religii, skarbu, sił zbrojnych, nauki oraz kontaktów dyplomatycznych. Oprócz prowincji bardzo ważnym elementem gry jest rozwijanie pojedynczych bohaterów, tak aby coraz lepiej radzili sobie z powierzanymi im zadaniami. A to wszystko po to by pod swoim dowództwem zjednoczyć Imperium Rzymskie!


• Wybierz jedną z dziesięciu różnych kultur i ponad pięćdziesięciu frakcji.

• Rozwijaj swoją postać, obserwuj jej interakcję z innymi kluczowymi postaciami gry

• Handluj, negocjuj lub walcz ze swoimi sąsiadami

• Zmierz się w sieci z innymi graczami, w trybie rywalizacji lub kooperacji (do 32 graczy)


Mande
2008-06-04 16:04:27