LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Euro Truck Simulator 2: Beyond the Baltic Sea – pierwszy gameplay

Studio SCS Software zaprezentowało pierwszy fragment rozgrywki z nadchodzącego dodatku do symulatora ciężarówek – Euro Truck Simulator 2 – o podtytule Beyond The Baltic Sea.

Już niebawem w serwisie Steam pojawi się kolejny, piąty już dodatek do niezwykle popularnego - mimo blisko sześciu lat, jakie upłynęły od premiery – symulatora ciężarówek Euro Truck Simulator 2. Beyond The Baltic Sea pozwoli nam na jazdę drogami ulokowanymi w państwach nadbałtyckich, czyli Litwie, Łotwie i Estonii. Dodatkowo możemy liczyć na odwzorowanie terenów południowej części Finlandii, a także sporego fragmentu Rosji.

I to właśnie temu ostatniemu krajowi poświęcony jest pierwszy, nieco ponad czterominutowy fragment gameplayu opublikowany przez dewelopera, czyli czeskie studio SCS Software. Widzimy na nim przejazd po trasie średnicowej okalającej drugie największe miasto w Rosji, czyli Sankt Petersburg. Nie brak elementów charakterystycznych dla tamtych rejonów – oprócz oznakowania drogowego opatrzonego cyrylicą, mamy także typową dla dużych, rosyjskich miast zabudowę opartą na wysokich blokach oraz majestatyczny wiadukt nad Morzem Bałtyckim w otoczeniu dzielnicy portowej.Dodatek powinien trafić do naszych rąk już pod koniec tego roku. Cena na razie nie jest znana, a rozszerzenie będzie oczywiście wymagać do działania podstawowej wersji gry Euro Truck Simulator 2.

Źródło:
"ElMundo" - GRY-OnLine


Klemens
2018-10-17 13:53:24