LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Endless Space dostępna po polsku. Nowa wersja gry z wieloma zmianami

Amplitude Studios potwierdziło, że gra Endless Space jest dostępna po polsku. Łatka lokalizacyjna weszła w skład większej darmowej aktualizacji 1.0.25, zatytułowanej Rise of the Automatons.

Pakiet zawiera mnóstwo poprawek i dodatków, o które prosili sami fani. Zmian jest tak dużo, że zapisy gry z wcześniejszych wersji nie będą kompatybilne z najnowszą. Deweloper przekonuje, że warto zacząć zabawę od zera, aby sprawdzić wszystkie nowości.

Polska wersja językowa stanie się dostępna po zainstalowaniu patcha 1.0.25 – wystarczy zmienić ustawienia na Steamie. Sama aktualizacja powstała przy udziale fanów, których poproszono o opinię na łamach platformy Game2gether. Twórcy z Amplitude prezentowali tam swoje pomysły i pozwolili graczom głosować na najciekawsze z nich. Deweloper przyznał, że część oczekiwań fanów Endless Space jest wygórowana, ale dzięki temu gra może stać się lepsza.

Endless Space to strategia kosmiczna typu 4X, w której wcielamy się w jedną z ośmiu cywilizacji, aby zbudować międzygalaktyczne imperium. Przed laty podobnych tytułów pojawiało się wiele, dzisiaj gatunek zszedł nieco na dalszy plan. Dzieło Amplitude Studios zostało więc przyjęte z otwartymi ramionami przez wiele osób.

Źródło:
Szymon Liebert - GRY-OnLine


Klemens
2012-10-04 13:44:05