LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Dzikie elfy nową rasą w polskiej grze strategicznej Driftland: The Magic Revival

W najnowszej aktualizacji Driftland: The Magic Revival dodano nowych bohaterów, umiejętności, zaklęcia, typ biomu, architekturę i muzykę.

W Driftland: The Magic Revival kierujemy jednym z magów, który posiada własny zamek i niewielką krainę na jednym z kontynentów. Podczas zabawy badamy generowany stopniowo świat i poszerzamy granice królestwa. Do dyspozycji mamy liczne jednostki, ale nie wydajemy rozkazów każdej z nich z osobna, wyznaczamy im wyłącznie cele.

Najnowsza aktualizacja wzbogaciła grę o nową rasę - Dzikie Elfy (trzecią, po ludziach i Mrocznych Elfach). Wraz z nimi w grze znalazła się trójka nowych bohaterów, z 13 nowymi umiejętnościami i 9 zaklęciami, nowa szkoła magii - Wild Summoning (pozwalająca na przywoływanie Entów i Golemów), nowy typ biomu, architektura, dźwięki i muzyka.

W kolejnych aktualizacjach ma pojawić się ostatnia rasa - Krasnoludy, tryb wieloosobowy oraz cztery przeplatające się kampanie, po jednej dla każdej z ras. Data premiery nie została jeszcze ustalona, ale twórcy przewidują, że faza Early Access potrwa nie dłużej niż rok.

Źródło:
Małgorzata Trzyna - gram.pl


Klemens
2018-03-03 11:57:15