LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Dungeons III z drugim dodatkiem – Evil of the Caribbean

Firma Kalypso Media udostępniła drugi z zapowiedzianych jeszcze w styczniu trzech pakietów DLC do najnowszej produkcji studia RealmforgeDungeons III.

Rozszerzenie zatytułowane Evil of the Caribbean wprowadza kolejną mini-kampanię, która rozegra się na trzech nowych mapach. Obok tego możemy liczyć na nowe siedziby zła, dodatkowe elementy służące do dekoracji lochu, a Thalaya otrzymała piracki strój. DLC dostępne jest na wszystkich dedykowanych platformach sprzętowych – PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One i jako dodatek niesamodzielny, do działania wymaga podstawowej wersji gry Dungeons III.

Dungeons III to kolejna odsłona cyklu gier strategicznych, w której wcielamy się we władcę podziemnego lochu. Rozgrywka łączy elementy strategii ekonomicznej z klasyczną formułą strategii czasu rzeczywistego – najpierw koncentrujemy się na rozbudowie podziemnego imperium, a następnie dowodzimy oddziałem naszych popleczników, którzy mają za cel opanowanie świata na powierzchni. Tytuł zadebiutował 13 października 2017 roku.

Źródło:
"LM" - gram.pl


Klemens
2018-03-04 14:25:07