LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Dungelot: Shattered Lands - premiera trzeciej części mobilnego koktajlu RPG-a i Sapera

Do dystrybucji właśnie trafiło skrzyżowanie gry logicznej i RPG-a zatytułowane Dungelot: Shattered Lands.

Gra dostępna jest na iOS w cenie ok. 17 złotych i nie uświadczycie w niej żadnych mikropłatności. W planach jest także wersja na Androida i pecety.

Tak jak poprzednie dwie części, Dungelot: Shattered Lands to nietypowa hybryda gry logicznej i gatunku RPG typu roguelike. Wcielamy się więc w poszukiwacza przygód, który eksploruje pełne potworów, pułapek i skarbów lochy. Odbywa się to jednak w stylu znanym z klasycznego Sapera. Mapy składają się z kwadratów i gdy na nie trafiamy większość z nich jest zakryta. Musimy je więc odkrywać, nie będąc nigdy pewnym, czy po wykonaniu tej czynności w odsłonionym miejscu pojawi się zwykła skała, czy też może np. przeciwnik lub cenny przedmiot.

Dungelot: Shattered Lands jest wyraźnie bogatszą gra niż poprzednie odsłony. Tym razem do zwiedzania przygotowano osiemnaście lochów zlokalizowanych w trzech mocno odmiennych światach. Do wyboru jest czterech bohaterów i każdy z nich ma unikalne umiejętności, które możemy rozwijać za punkty doświadczenia. Zabawę urozmaicają okazjonalne potyczki z potężnymi bossami oraz kilka typów mini-gierek.

Również wykonanie stoi na znacznie lepszym poziomie niż poprzednio. Toporną oprawę zastąpiła atrakcyjna kreskówkowa grafika i każdy jej element, począwszy od postaci, poprzez lokacje, a na efektach kończąc, prezentuje się wyraźnie ładniej niż we wcześniejszych częściach.

Źródło:
"Adrian Werner" - GRY-OnLine


Klemens
2016-01-22 18:46:30