LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Drugi dzień Wielkiego Finału Wargaming.net League w World of Tanks zakończony. Polacy odpadli z rozgrywek

Zakończono kolejny dzień Wielkiego Finału trzeciego sezonu mistrzostw Wargaming.net League w World of Tanks.

Dla wszystkich zainteresowanych mamy dwie informacje – dobrą i złą. Zacznijmy może od tej pierwszej. W drugim dniu zmagań e-sportowców, byli oni dopingowani przez znacznie większą publiczność niż w piątek, która tłumnie zjawiła się w warszawskich Złotych Tarasach i dane jej było obejrzeć emocjonujące spotkania. Niestety, polski zespół Lemming Train nie poradził się z ekipami Natus Vincere i The RED Rush: Unity, odpadając tym samym z dalszych rozgrywek. Turniej trwa jednak dalej i dziś zostaną rozegrane ostatnie mecze, które wyłonią zwycięzcę trzeciego sezonu mistrzostw Wargaming.net League w World of Tanks.

Polski zespół Lemming Train niestety nie powtórzył sukcesu teamu Virtus.pro z katowickiego IEM-u. Choć Polacy pewnie zwyciężyli 3:1 w pierwszym sobotnim meczu, to w następnych dwóch starli się z wysoko ocenianymi rosyjskimi zespołami. Szczególnie nie dziwi porażka 3:0 z teamem Natus Vincere - faworytem turnieju. Warto podkreślić, że Polska publiczność do końca dopingowała „Lemmingi”, a na koniec gromkimi oklaskami podziękowała im za udział w finałach.

Do dalszych rozgrywek przeszły drużyny Virtus.pro, Natus Vincere, The RED Rush: Unity oraz PvP Superfriends, których zmagania obejrzymy podczas dzisiejszego dnia.

Źródło:
"Góral" - GRY-OnLine


Klemens
2014-04-06 10:20:24