LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Dota 2 otrzymała dużą aktualizację Rekindling Soul (patch 6.82)

Popularna MOBA Dota 2 otrzymała aktualizację Rekindling Soul (patch 6.82), wnoszącą do zabawy szereg mniejszych i większych zmian, wpływających m.in. na balans rozgrywki.

Jedną z najważniejszych jest Bounty Rune. Co dwie minuty na mapie pojawiają się dwie runy, z których jedna to właśnie Bounty Rune, sprawiająca, że uzyskuje się większą ilość złota (50 + 2 / min.) i doświadczenia (50 + 5 / min.). To jednak nie wszystko, gdyż zmiany wprowadzono również w układzie mapy oraz postaciach, w tym Phantom Lancer i Bloodseeker, którzy doczekali się największych poprawek – zmieniających ich umiejętności i nie tylko.

Jednocześnie poinformowano, że w tym roku nie odbędzie się wydarzenie znane jako Diretide, nawiązujące do święta Halloween. Twórcy wytłumaczyli ten fakt w bardzo prosty sposób – obecnie trwają prace nad kolejnymi aktualizacjami, w tym jedną dużą, która zostanie udostępniona na początku przyszłego roku. By dotrzymać tego terminu deweloperzy nie mogą sobie pozwolić na przerwę, związaną z przygotowaniem Diretide.

Źródło:
"Góral" - GRY-OnLine


Klemens
2014-09-26 17:27:57