LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Dota 2 - bohater Terrorblade dodany w trakcie Festiwalu Nowego Rozkwitu

Terrorblade to nowy bohater w grze Dota 2, który zostanie wprowadzony w ramach darmowej aktualizacji, przygotowywanej z okazji Festiwalu Nowego Rozkwitu.

Trwa wydarzenie Festiwal Nowego Rozkwitu (ang. New Bloom Festival) w grze Dota 2. Z tej okazji, poza nowymi atrakcjami i poprawkami w rozgrywce, firma Valve udostępni Terrorblade – kolejną grywalną postać. Jak wskazuje opis na oficjalnej stronie internetowej, jest to „piekielny banita, którego boją się nawet inne demony”. Do jego głównych zdolności należy tworzenie kopii swojego przeciwnika, przywołanie iluzji Terrorblade’a pomagającej w walce, zamienianie ciosu na atak dystansowy oraz wyrywanie duszy wroga. Bohater pojawi się w grze prawdopodobnie 6 lutego i tego samego dnia w sprzedaży znajdzie się Odłamek Wewnętrznej Otchłani. Jest to przedmiot modyfikujący wygląd, głos i animacje Terrorblade’a. Jeśli zakupicie Odłamek Wewnętrznej Otchłani przed końcem Festiwalu Nowego Rozkwitu, otrzymacie go w jakości „Podniosły”.

Poza nowym bohaterem, aktualizacja 6.80 wprowadzi wiele zmian w balansie rozgrywki. Dotyczą one zarówno postaci jak i przedmiotów.

Źródło:
"Sarge" - GRY-OnLine


Klemens
2014-01-28 20:30:51